Cred ca cel mai bine ma veti cunoaste vorbind cu mine... (ID: sest_ak47) Am facut acest blog din dorinta de a castiga niste bani (ca orice om, nu doar tanar) si pentru a arata si celorlarti ca se poate face asta pe net. (de-asta am lasat si IDul, daca aveti neclaritati) Oricum, sper sa reusesc sa combin "business"-urile cu celelalte, ca sa nu fie un blog pur materialist si profesional. Sper sa va placa!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu